Independence

Forum członków gildii Independence


#1 2009-12-09 17:00:55

Szkodnix

Zbanowany

8111134
Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 6
Punktów :   -1 

Molten-WoW

Nadal nie rozumiem, czemu akurat przeszliście na serwer Molten-WoW. Jeżeli tylko dlatego, że odstraszyły was lagi i rollbacki, to naprawdę chyba Was przechwalałem . Ja na przykład zostaję na neverendless chociażbym stracił całe moje eq i całą moją gildię. Uważam, że na neverendless nastąpią niedługo zmiany - pomyślne dla graczy. W końcu serwer będzie mógł się równać dawnym gigantom jak Toxic-WoW, Scape czy nawet MMORPG4ALL. A przy okazji w Moltenie zauważyłem dość poważne wady - nie reklamują się na google i nie reklamują się na żadnych porządnych serwerach vote. A patrząc na specyfike serwera - jest identyczny jak Neve. Obiecują, że nie ma dc - takich serwerów co nie mają dc nie ma. A co najgorsze - migracja postaci jest niemożliwa. Z tych powodów uważam, że nie warto na moltenie grać, a przynajmniej narazie.

To wszystko co myślę.

Offline

 

#2 2009-12-09 17:15:07

Nessta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Molten-WoW

Molten-WoW raklamuje sie na 5 servisach i tu masz np. przyklad http://www.xtremetop100.com/ 43 pozycja.
Pozatym od kiedy tu gram i co jestem zalogowany to ani 1 DC jeszcze niemialem(nie mowie ze tu niema ale podczas gdy ja gralem niebylo). Niema lagow. a na never... to DC co 20 min rollbacki o 4 dni "LOL!!!!". Wiec szkoda czasu marnowac. Jak ty lubisz 5 razy ta samą zecz zbierac co chwile to prosze bardzo.... Nie warto to na neverendless grac z rollbackami i DC co to za granie jest...

to tylko moje zdanie na ten temat

Ostatnio edytowany przez Nessta (2009-12-09 17:20:54)


~>~>~>~> QLIMAX !!!<~<~<~<~

Offline

 

#3 2009-12-09 19:38:50

 Rudystodwa

Administrator

6750756
Skąd: Tarnów/P(r)oland
Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: Molten-WoW

Niestety Cię zasmucę... głowny skrypter Neverendless (Kaer) odszedł i to on założył Molten-WoW. Jak widać od jego odejścia Blackswann nie potrafi ogarnąć tego syfu. Znikające itemy? 4-dniowy Rollback? ojj tak to wróży świetlaną przyszłość Neverendless. a jeśli masz coś do nas jako gildii, zauważ że przeszliśmy praktycznie w całości (wyjątek to Shamtu), co oznacza nasze zgranie;)


Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem, a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem

Offline

 

#4 2009-12-09 20:28:18

Perła

Gość

Re: Molten-WoW

A ja mam dośc tego Twojego piepszenia Szkodnix ~~ nie byles w Independence wiec co Ci interesuje gdzie gramy? czy my sie musimy Tobie kurwa spowiadac? widac jaki nab jestes-wolisz miec swoje ''equ'' i grac 3 po 3 na niestabilnym serwerze niz grać na serwie normalnym..
Powazne wady? pff kurwa czlowieku serwer sie nie reklamuje a ile ludzi gra ~~
Jak nie chcesz nie graj ale nas to huj interesuje bo i tak wiekoszosc ma w dupie to co Ty mowisz ~~

 

#5 2009-12-09 21:25:44

Szkodnix

Zbanowany

8111134
Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: Molten-WoW

Wiem, drastyczna prawda, ale prawda. To że tak wychwalacie moltena to nie moja sprawa, ale że potępiacie neverendless to już naprawdę macie coś nie halo w głowie. I to głównie o to mi chodzi. I tak na marginesie - Kaer to przecież nie cały serwer - mało to skrypterów na serwie? hę? Za czasów Illusion i Fight CLubu PL też się serwer tak dobrze nie zapowiadał - a jednak sami widzicie jaka rewolucja była.

Offline

 

#6 2009-12-10 07:38:27

Perła

Gość

Re: Molten-WoW

Omg a jak nie krytykowac jak z dobrego serwa sie robi gowno? czy Ty az taki slepy jestes ze tylko NE widzisz ~~ wez sie ogarnij troche wow to nie tylko NE...

 

#7 2009-12-10 13:41:31

Nessta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Molten-WoW

Szkodnix . Sam zaczesles ta afere czemu tam a nie tu, to my ci napisalisimy dlaczego. to ty wyjerzdzasz teraz z texstem ze my go wychwalamy. to wlasie ty masz cos niechalo w glowie bo co cie to interesuje gdzie my chcemy grac to jest nasza wola a ze inni ja poparli to tez przeszli. A jak ty uwielbiasz rollbacki, DC i laggi to prosze bardz siedz na NE. i niepisz juz wiece gdzie my mamy grac.


~>~>~>~> QLIMAX !!!<~<~<~<~

Offline

 

#8 2009-12-10 14:28:40

 Rudystodwa

Administrator

6750756
Skąd: Tarnów/P(r)oland
Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: Molten-WoW

Poprostu Szkodnixowi szkoda epax l33t itemzów z jego evul DK.
Ban


Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem, a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem

Offline

 

#9 2009-12-10 17:23:17

Bras

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 38
Punktów :   

Re: Molten-WoW

Kazdy ma prawo grac tam gdzie mu sie podoba, nie podpisywalismy kontraktu z Blackswann ze mamy grac na NE do usranej smierci...

Offline

 

#10 2009-12-10 23:39:28

Eriath

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Molten-WoW

Każdy zrobił to z własnej woli a nie z przymusu.
A tak wogule to dalsze kontynuowanie tematu nie ma sensu...

Offline

 

#11 2009-12-11 10:08:41

Srogga

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Molten-WoW

Dla mnie Molten działa bez zarzutów aż chce się grać . Szkodnix może i nie reklamują tego serwera ale w ciągu tygodnia od powstania zyskał 1500graczy...

Offline

 

#12 2009-12-11 10:18:51

Perła

Gość

Re: Molten-WoW

Eriath napisał:

Każdy zrobił to z własnej woli a nie z przymusu.
A tak wogule to dalsze kontynuowanie tematu nie ma sensu...

Zgadzam sie z Eriathem ~~ Szkodnix dostał bana nie będzie już nam tyłka zawracał więc można temat zamknąć

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl